HILL'S Prescription Diet Feline i/d Digestive care - mokré krmivo pre mačky - 156g
Kód: DLSHLSZWI0026Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Feline i/d Digestive care - mokré krmivo pre mačky - 156g| Hmotnosť | 156 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Poruchy vstrebávania v črevách, Správne trávenie, Extrínna pankreatická insuficiencia |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Pankreas |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 9,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 052742039978 |
| Hmotnosť: | 156 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Poruchy vstrebávania v črevách, Správne trávenie, Extrínna pankreatická insuficiencia |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Pankreas |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours. |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 9,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
