KATIDO Wild boar - mokré krmivo pre mačky - 400g
Kód: DLKKTIKAM0005Podrobný popis
KATIDO Wild boar - mokré krmivo pre mačky - 400g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Srdce |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny | 10,8% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah vlhkosti | 79% |
| Hrubý popol | 2,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905601225133 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Alergia, Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Srdce |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora imunity |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny: | 10,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah vlhkosti: | 79% |
| Hrubý popol: | 2,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
