Kattovit Gastro 4kg suché krmivo pre mačky Adult Vegetable
Kód: DLZKTTKMK0003Podrobný popis
Kattovit Gastro 4kg suché krmivo pre mačky Adult Vegetable| Množstvo | 1 |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | KATTOVIT Feline Diet |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3, Vitamín A |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Králik |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Chuť krmiva | Zelenina |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny | 32% |
| Obsah draslíka | 0,4% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 6,5% |
| Obsah taurínu | 1500 mg/kg |
| Obsah jódu | 5 mg/kg |
| Sodík | 0,4% |
| Obsah selénu | 0,1 mg/kg |
| Fosforu | 0,8% |
| Vápnik | 0,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4000158771643 |
| Množstvo: | 1 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | KATTOVIT Feline Diet |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3, Vitamín A |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Chuť krmiva: | Zelenina |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny: | 32% |
| Obsah draslíka: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 6,5% |
| Obsah taurínu: | 1500 mg/kg |
| Obsah jódu: | 5 mg/kg |
| Sodík: | 0,4% |
| Obsah selénu: | 0,1 mg/kg |
| Fosforu: | 0,8% |
| Vápnik: | 0,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
