Miamor 74071 vlhké krmivo pre mačky 100 g
Kód: DLZMMRKMK0028Podrobný popis
Miamor 74071 vlhké krmivo pre mačky 100 g| Množstvo | 1 |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť | Ryby, Kuracie mäso |
| Kategória | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | MIAMOR Ragout Royale |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kapacita | 100 g |
| Chuť krmiva | Tuniak, Kuracie mäso |
| Typ balenia | balíček |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, vitamín E |
| Typ dávkovača | balíček |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah vitamínu E | 100 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 200 IU/kg |
| Energetická hodnota (na 100 g) | 78 kcal |
| Proteíny | 8% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Obsah mangánu | 1,5 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Obsah zinku | 5 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popol | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4000158740717 |
| Množstvo: | 1 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavná chuť: | Ryby, Kuracie mäso |
| Kategória: | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | MIAMOR Ragout Royale |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kapacita: | 100 g |
| Chuť krmiva: | Tuniak, Kuracie mäso |
| Typ balenia: | balíček |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, vitamín E |
| Typ dávkovača: | balíček |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah vitamínu E: | 100 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 200 IU/kg |
| Energetická hodnota (na 100 g): | 78 kcal |
| Proteíny: | 8% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Obsah mangánu: | 1,5 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Obsah zinku: | 5 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popol: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
