Miamor 74080 suché krmivo pre mačky 100 g Adult Krab (príchuť pet food), tuniak
Kód: DLZMMRKMK0048Podrobný popis
Miamor 74080 suché krmivo pre mačky 100 g Adult Krab (príchuť pet food), tuniak| Množstvo | 1 |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny |
| Chuť krmiva | Tuniak |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Séria | MIAMOR Feine Filets |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť | 100 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4000158740809 |
| Množstvo: | 1 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny |
| Chuť krmiva: | Tuniak |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Séria: | MIAMOR Feine Filets |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
