VETEXPERT Raw Paleo Adult Sterilised Pork - mokré krmivo pre mačky - 100g
Kód: DLKVEEKAM0024Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Adult Sterilised Pork - mokré krmivo pre mačky - 100g| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Nadváha, Bez lepku, Sterilizácia |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Sterilizované, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Hmotnosť | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Proteíny | 10,2% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Hrubý popol | 2,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414212497 |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Nadváha, Bez lepku, Sterilizácia |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Sterilizované, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose. |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Proteíny: | 10,2% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Hrubý popol: | 2,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
