VETEXPERT Veterinary Diet Renal Cat - mokra hrana za mačke - 100g
Kód: DLKVEEKAM0012Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Renal Cat - mokra hrana za mačke - 100g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt, Zlyhanie obličiek, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Nedostatočný výkon obličiek, Ochrana obličiek |
| Hmotnosť | 100 g |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Hrubý popol | 2% |
| Proteíny | 8% |
| Obsah vlhkosti | 76% |
| Obsah tuku | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414209992 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt, Zlyhanie obličiek, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Nedostatočný výkon obličiek, Ochrana obličiek |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., The product should be stored in a cool and dry place., Do not exceed the recommended daily dose., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Proteíny: | 8% |
| Obsah vlhkosti: | 76% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
