VETEXPERT Veterinary Diet Urinary Cat - mokra hrana za mačke - 100 g
Kód: DLKVEEKAM0014Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Urinary Cat - mokra hrana za mačke - 100 g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia tvorby struvitových kameňov, Ochrana močového systému, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Ďalšie funkcie | Struvitové kamene, Chorý močový trakt |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Hmotnosť | 100 g |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Obsah tuku | 6,1% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Proteíny | 10,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414208896 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia tvorby struvitových kameňov, Ochrana močového systému, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Ďalšie funkcie: | Struvitové kamene, Chorý močový trakt |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Obsah tuku: | 6,1% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Proteíny: | 10,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
