Whiskas 5900951017575 vlhké krmivo pre mačky 400 g
Kód: DLZWHSKDK0004Podrobný popis
Whiskas 5900951017575 vlhké krmivo pre mačky 400 g| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kapacita | 400 g |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Losos, Hovädzie mäso |
| Typ balenia | Plechovka |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Množstvo | 1 |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Proteíny | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5900951017575 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kapacita: | 400 g |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Losos, Hovädzie mäso |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Množstvo: | 1 |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Proteíny: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
