WIEJSKA ZAGRODA Jagnjetina z raco in mačjo meto – mokra hrana za mačke – 100g
Kód: DLKWZAKAM0012Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Jagnjetina z raco in mačjo meto – mokra hrana za mačke – 100g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Úľava od stresu, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 100 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny | 10% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popol | 3% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah vlhkosti | 78% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905342298618 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Úľava od stresu, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Do not exceed the recommended daily dose., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah vlhkosti: | 78% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
