Skladací invalidný vozík Cameleon 20'
Kód: WIBMDHWOI0007Podrobný popis
Skladací invalidný vozík Cameleon 20'| Počet predných kolies | 2 |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Počet zadných kolies | 2 |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 125 kg |
| Hĺbka sedadla | 40 cm |
| Výška | 960 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Dĺžka | 1015 mm |
| Šírka sedadla | 50 cm |
| Sklopný | Áno |
| Nastaviteľná opierka na nohy | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wheelchair |
|---|---|
| EAN: | 5901780427573 |
| Počet predných kolies: | 2 |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Počet zadných kolies: | 2 |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 125 kg |
| Hĺbka sedadla: | 40 cm |
| Výška: | 960 mm |
| Šírka: | 700 mm |
| Dĺžka: | 1015 mm |
| Šírka sedadla: | 50 cm |
| Sklopný: | Áno |
| Nastaviteľná opierka na nohy: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
