BSTech lepiaca páska Smart Acrylic sivá 48 x 60
Kód: ARPBTPTAS0020Podrobný popis
BSTech lepiaca páska Smart Acrylic sivá 48 x 60| Dĺžka | 60 m |
| Typ lepidla | Akryl |
| Farba pásky | Šedá |
| Šírka | 48 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wrapping tapes |
|---|---|
| EAN: | 5905868661613 |
| Dĺžka: | 60 m |
| Typ lepidla: | Akryl |
| Farba pásky: | Šedá |
| Šírka: | 48 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
