Papier XERO POLSPEED A4 (210x297 mm)
Kód: APPIGEXER0057Podrobný popis
Papier XERO POLSPEED A4 (210x297 mm)| Listov v balení | 500 listy |
| Jas papiera | CIE 153 |
| Trieda | C |
| Veľkosť papiera | A4 (210x297 mm) |
| Hmotnosť média | 80 g/m² |
| Neutrálne pH | Áno |
| Farebný papier | Nie |
| Upozornenia | Protect against moisture., Store in a dry place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Xero paper |
|---|---|
| EAN: | 5901657012369 |
| Listov v balení: | 500 listy |
| Jas papiera: | CIE 153 |
| Trieda: | C |
| Veľkosť papiera: | A4 (210x297 mm) |
| Hmotnosť média: | 80 g/m² |
| Neutrálne pH: | Áno |
| Farebný papier: | Nie |
| Upozornenia: | Protect against moisture., Store in a dry place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
