Adler AD 7864 Priemyselný odvlhčovač vzduchu Čierny
Kód: AGDADLOSP0005Podrobný popis
Adler AD 7864 Priemyselný odvlhčovač vzduchu Čierny| Dodávané príslušenstvo v sade | Vypúšťacia hadica |
| Šírka | 410 mm |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Odporúčané prevádzkové teploty | 5 - 35 °C |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Predfiltrované | Áno |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 840 W |
| Držadlo | Áno |
| Vstavaný displej | LED |
| Indikátor plnej nádrže | Áno |
| Úroveň hluku | 54 dB |
| Chladiaci prostriedok | R290 |
| Určený pre priestory až do | 70-100 m3 |
| Počet rýchlostí ventilátora | 2 |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Odvlhčovacia kapacita (max) | 50 l/24h |
| Stupeň vzduchového výkonu | 300 m³/h |
| Vzduchový filter | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 5,5 L |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself., Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air dryers |
|---|---|
| EAN: | 5905575907653 |
| Dodávané príslušenstvo v sade: | Vypúšťacia hadica |
| Šírka: | 410 mm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Výška: | 780 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Odporúčané prevádzkové teploty: | 5 - 35 °C |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Predfiltrované: | Áno |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 840 W |
| Držadlo: | Áno |
| Vstavaný displej: | LED |
| Indikátor plnej nádrže: | Áno |
| Úroveň hluku: | 54 dB |
| Chladiaci prostriedok: | R290 |
| Určený pre priestory až do: | 70-100 m3 |
| Počet rýchlostí ventilátora: | 2 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Odvlhčovacia kapacita (max): | 50 l/24h |
| Stupeň vzduchového výkonu: | 300 m³/h |
| Vzduchový filter: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 5,5 L |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself., Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
