Philips 2000 series HU2510/10 zvlhčovač Para 2 L Biela 11 W
Kód: AGDPHINPO0010Podrobný popis
Philips 2000 series HU2510/10 zvlhčovač Para 2 L Biela 11 W| Hĺbka balenia | 231 mm |
| Výška | 324 mm |
| Výška balenia | 366 mm |
| Hĺbka | 184 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,46 kg |
| Šírka | 184 mm |
| Hmotnosť | 1,66 kg |
| Šírka balenia | 225 mm |
| Typ napájania | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon | 11 W |
| Základný materiál | Plast |
| Dĺžka šnúry | 1,2 m |
| Farba | Biela |
| Technológia naparovania | Para |
| Nebezpečné látky | Nie |
| Časovač (max) | 10,5 h |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Prevádzková doba | 10,5 h |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Určený pre priestory až do | 31 m² |
| Zvlhčovací výkon | 190 ml/h |
| Nočný režim | Áno |
| Úroveň hluku | 45 dB |
| Životnosť filtra (max) | 6 mesiace |
| Senzor vlhkosti | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 2 L |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air purifiers and humidifiers |
|---|---|
| EAN: | 8720389014079 |
| Hĺbka balenia: | 231 mm |
| Výška: | 324 mm |
| Výška balenia: | 366 mm |
| Hĺbka: | 184 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,46 kg |
| Šírka: | 184 mm |
| Hmotnosť: | 1,66 kg |
| Šírka balenia: | 225 mm |
| Typ napájania: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon: | 11 W |
| Základný materiál: | Plast |
| Dĺžka šnúry: | 1,2 m |
| Farba: | Biela |
| Technológia naparovania: | Para |
| Nebezpečné látky: | Nie |
| Časovač (max): | 10,5 h |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Prevádzková doba: | 10,5 h |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Určený pre priestory až do: | 31 m² |
| Zvlhčovací výkon: | 190 ml/h |
| Nočný režim: | Áno |
| Úroveň hluku: | 45 dB |
| Životnosť filtra (max): | 6 mesiace |
| Senzor vlhkosti: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2 L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
