ZOLUX Neolife 100 green - klietka pre cavia domácu
Kód: DMZZOUKLA0018Podrobný popis
ZOLUX Neolife 100 green - klietka pre cavia domácu| Vybavenie | Podávač, Poschodie, Rebrík, Misa |
| Materiál | Drevo, Kov, Plast |
| Kategória produktu | Klietka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre morča, Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Farba | Zelená |
| Výška | 760 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Šírka | 990 mm |
| Rozstup tyčí | 15 mm |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Upozornenia | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 3336027056629 |
| Vybavenie: | Podávač, Poschodie, Rebrík, Misa |
| Materiál: | Drevo, Kov, Plast |
| Kategória produktu: | Klietka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre morča, Pre hlodavce, Pre škrečka |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Farba: | Zelená |
| Výška: | 760 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Šírka: | 990 mm |
| Rozstup tyčí: | 15 mm |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Upozornenia: | Ensure the cage is properly assembled to avoid the risk of animals escaping., Regularly check the condition of the cage for damage that may pose a risk to the animals., Ensure the cage is properly ventilated to provide adequate air circulation for the animals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
