Deuter Belt I ľadvinková taška Polyamid, Ripstop Červená
Kód: SURDUTTPO0032Podrobný popis
Deuter Belt I ľadvinková taška Polyamid, Ripstop Červená| Neobsahuje | PFC |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Držadlo | Áno |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Materiál | Polyamid, Ripstop |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Typ uzáveru | Zips |
| Počet držadiel | 1 |
| Hlavná farba produktu | Červená |
| Lineárna hustota | 210 D |
| Výška | 140 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Hlasitosť | 1,5 L |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051117331 |
| Neobsahuje: | PFC |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Držadlo: | Áno |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Materiál: | Polyamid, Ripstop |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Počet držadiel: | 1 |
| Hlavná farba produktu: | Červená |
| Lineárna hustota: | 210 D |
| Výška: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Šírka: | 230 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Hlasitosť: | 1,5 L |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
