Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact 27 m² 60 dB 27 W Biela
Kód: AGDXAOOCZ0012Podrobný popis
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact 27 m² 60 dB 27 W Biela| Úroveň hluku (nočný režim) | 20 dB |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Snímač častíc vzduchu | Áno |
| Úroveň hluku | 60 dB |
| Určený pre priestory až do | 27 m² |
| Stupeň vzduchového výkonu | 230 m³/h |
| Typ motora | Jednosmerný prúd |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Certifikácia | TÜV Rheinland |
| Výška | 355 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Spotreba energie (max) | 27 W |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie | Podlaha, Tabuľka |
| Farba | Biela |
| Filtrácia častíc | 0,3 µm |
| Antialergický filter | Áno |
| Filter častíc | Áno |
| Filtračná schopnosť | Pachy, Dust mites, Cigaretový dym, Peľ, Alergény |
| Filtruje prach/peľ | 99,97% |
| Životnosť filtra (max) | 12 mesiace |
| HEPA filter | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air purifiers and humidifiers |
|---|---|
| EAN: | 6934177775345 |
| Úroveň hluku (nočný režim): | 20 dB |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Snímač častíc vzduchu: | Áno |
| Úroveň hluku: | 60 dB |
| Určený pre priestory až do: | 27 m² |
| Stupeň vzduchového výkonu: | 230 m³/h |
| Typ motora: | Jednosmerný prúd |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Certifikácia: | TÜV Rheinland |
| Výška: | 355 mm |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Spotreba energie (max): | 27 W |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie: | Podlaha, Tabuľka |
| Farba: | Biela |
| Filtrácia častíc: | 0,3 µm |
| Antialergický filter: | Áno |
| Filter častíc: | Áno |
| Filtračná schopnosť: | Pachy, Dust mites, Cigaretový dym, Peľ, Alergény |
| Filtruje prach/peľ: | 99,97% |
| Životnosť filtra (max): | 12 mesiace |
| HEPA filter: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
