Philips SHAVER Series 5000 SH50/50 príslušenstvo k holiacim strojčekom
Kód: AGAPHIGOS0011Podrobný popis
Philips SHAVER Series 5000 SH50/50 príslušenstvo k holiacim strojčekom| Počet holiacich hláv | 3 hlava/hlavy |
| Farba | Chróm |
| Kompatibilita | S5xxx |
| Hmotnosť vrátane balenia | 35 g |
| Výška balenia | 24 mm |
| Šírka balenia | 96 mm |
| Hĺbka balenia | 118 mm |
| Upozornenia | Store in a dry place., Handle with care to avoid injury., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For shavers - blades |
|---|---|
| EAN: | 8710103736691 |
| Počet holiacich hláv: | 3 hlava/hlavy |
| Farba: | Chróm |
| Kompatibilita: | S5xxx |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 35 g |
| Výška balenia: | 24 mm |
| Šírka balenia: | 96 mm |
| Hĺbka balenia: | 118 mm |
| Upozornenia: | Store in a dry place., Handle with care to avoid injury., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
