ASUS AIO VM640KA-WPC046W Ryzen AI 5 330 23.8" FHD 100Hz 250 nits Wide View AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon 820M WLAN + Bluetooth 5MP camera + IR Windows 11 White 2-year door-to-door warranty
Kód: KOMASUALL0258Podrobný popis
ASUS AIO VM640KA-WPC046W Ryzen AI 5 330 23.8" FHD 100Hz 250 nits Wide View AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon 820M WLAN + Bluetooth 5MP camera + IR Windows 11 White 2-year door-to-door warranty| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4/2.1b |
| DC-in konektor | Áno |
| Heslo BIOSu | Áno |
| Typ produktu | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Užívateľské heslo pevného disku | Áno |
| Windows Hello | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,9 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 210 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 541 mm |
| Výška (s podstavcom) | 416 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 17 mm |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Výstupné napätie adaptéru | 20 V |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Farebný gamut | 100% |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 60,5 cm (23.8") |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | LCD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| L2 cache | 8 MB |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 7 |
| Model procesoru | 350 |
| L3 cache | 16 MB |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty | 2 |
| Formát pamäte | DIMM/SO-DIMM |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Biela |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Osvedčenia o udržateľnosti | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 820M |
| Certifikáty zhody | RoHS, REACH |
| Copilot+ PC | Nie |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Celkový výkon procesora až | 66 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 4711636292702 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4/2.1b |
| DC-in konektor: | Áno |
| Heslo BIOSu: | Áno |
| Typ produktu: | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Užívateľské heslo pevného disku: | Áno |
| Windows Hello: | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,9 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 210 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 541 mm |
| Výška (s podstavcom): | 416 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 17 mm |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Výstupné napätie adaptéru: | 20 V |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Farebný gamut: | 100% |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 60,5 cm (23.8") |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | LCD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| L2 cache: | 8 MB |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 7 |
| Model procesoru: | 350 |
| L3 cache: | 16 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty: | 2 |
| Formát pamäte: | DIMM/SO-DIMM |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 820M |
| Certifikáty zhody: | RoHS, REACH |
| Copilot+ PC: | Nie |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Celkový výkon procesora až: | 66 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
