ASUS V440VAK-WPC305W Core 5 210H 23,8" FHD 250 nitov 100 Hz široký pozorovací uhol AG 16 GB DDR5 SSD 512 GB Intel Graphics LAN + BT kamera 1080p Windows 11 biela 2 roky doručenie od dverí k dverám
Kód: KOMASUALL0255Podrobný popis
ASUS V440VAK-WPC305W Core 5 210H 23,8" FHD 250 nitov 100 Hz široký pozorovací uhol AG 16 GB DDR5 SSD 512 GB Intel Graphics LAN + BT kamera 1080p Windows 11 biela 2 roky doručenie od dverí k dverám| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Typ produktu | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Windows Hello | Áno |
| Heslo BIOSu | Áno |
| Výška (s podstavcom) | 416 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,9 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 541 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 210 mm |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie adaptéru | 20 V |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 60,5 cm (23.8") |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Farebný gamut | 100% |
| Pomer displeja k telu | 93% |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Model procesoru | 210H |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,6 GHz |
| Generácia procesora | Intel Core (Series 2) |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,8 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Efektívne jadrá | 4 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Základný výkon procesora | 45 W |
| Výkonné jadrá | 4 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 115 W |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,2 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba | Biela |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Certifikáty zhody | RoHS, REACH |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 4711636311526 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Typ produktu: | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Windows Hello: | Áno |
| Heslo BIOSu: | Áno |
| Výška (s podstavcom): | 416 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,9 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 541 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 210 mm |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie adaptéru: | 20 V |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 60,5 cm (23.8") |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Farebný gamut: | 100% |
| Pomer displeja k telu: | 93% |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Model procesoru: | 210H |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,6 GHz |
| Generácia procesora: | Intel Core (Series 2) |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,8 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Efektívne jadrá: | 4 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Základný výkon procesora: | 45 W |
| Výkonné jadrá: | 4 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 115 W |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,2 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Certifikáty zhody: | RoHS, REACH |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
