DELL Pro QC24250 Intel Core Ultra 7 265 61 cm (24") 1920 x 1080 px All-in-One PC (PC všetko v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Čierna
Kód: KOMDELALL0211Podrobný popis
DELL Pro QC24250 Intel Core Ultra 7 265 61 cm (24") 1920 x 1080 px All-in-One PC (PC všetko v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Čierna| PowerShare | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Typ produktu | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Šírka (bez stojana) | 540 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 57,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 354,3 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 6,53 kg |
| Výkon adaptéru | 160 W |
| Vstupné napätie adaptéru | 90 - 264 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 47/63 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Rozstup pixelov | 0,27 x 0,27 mm |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 61 cm (24") |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Farebný gamut | 99% |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Hustota pixelov | 92 ppi |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | ComfortView Plus |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Model procesoru | 265 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 5,2 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,8 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 5,3 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 182 W |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet jadier procesora | 20 |
| Efektívne jadrá | 12 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 4,6 GHz |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 30 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5600 MT/s |
| Pamäťové sloty | 2 |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Formát pamäte | DIMM/SO-DIMM |
| Non-ECC | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | SD, SDHC, SDXC |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet diskov | 1 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 3 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3289 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Typ ochrany | Vyskakovacie |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Celkový počet megapixelov | 2,07 MP |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080 px |
| Kamera s ochranou súkromia | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ antény | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Farba | Čierna |
| Slot pre zámok | Áno |
| Farba názov | Textured Black |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Predinštalovaný softvér | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Softvér na vyskúšanie | No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 65 °C |
| Prevádzková nadmorská výška | -15,2 - 3048 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 35 °C |
| Mimoprevádzková nadmorská výška | -15,2 - 10668 m |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 282 |
| PAIA verzia | PAIA 1.4.6, 2025 |
| Celkové emisie uhlíka, štandardná odchýlka (kg CO2e) | 86 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Celkový výkon procesora až | 33 TOPs |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU | OpenVINO, WebNN, DirectML, Windows ML, ONNX RT |
| Podpora efektov Windows Studio | Áno |
| Výkon GPU až | 8 TOPs |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Podpora sparsity | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| PowerShare: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Typ produktu: | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Šírka (bez stojana): | 540 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 57,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 354,3 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 6,53 kg |
| Výkon adaptéru: | 160 W |
| Vstupné napätie adaptéru: | 90 - 264 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 47/63 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozstup pixelov: | 0,27 x 0,27 mm |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 61 cm (24") |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Farebný gamut: | 99% |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Hustota pixelov: | 92 ppi |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | ComfortView Plus |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Model procesoru: | 265 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 5,2 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,8 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 5,3 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 182 W |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Efektívne jadrá: | 12 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 4,6 GHz |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 30 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5600 MT/s |
| Pamäťové sloty: | 2 |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Formát pamäte: | DIMM/SO-DIMM |
| Non-ECC: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SD, SDHC, SDXC |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet diskov: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 3 W |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3289 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Typ ochrany: | Vyskakovacie |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Typ HD kamery: | Full HD |
| Celkový počet megapixelov: | 2,07 MP |
| Rozlíšenie kamery: | 1920 x 1080 px |
| Kamera s ochranou súkromia: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Farba: | Čierna |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Farba názov: | Textured Black |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Predinštalovaný softvér: | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Softvér na vyskúšanie: | No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Neobsahuje: | PVC/BFR |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 65 °C |
| Prevádzková nadmorská výška: | -15,2 - 3048 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 35 °C |
| Mimoprevádzková nadmorská výška: | -15,2 - 10668 m |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 282 |
| PAIA verzia: | PAIA 1.4.6, 2025 |
| Celkové emisie uhlíka, štandardná odchýlka (kg CO2e): | 86 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Celkový výkon procesora až: | 33 TOPs |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU: | OpenVINO, WebNN, DirectML, Windows ML, ONNX RT |
| Podpora efektov Windows Studio: | Áno |
| Výkon GPU až: | 8 TOPs |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
| Podpora sparsity: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
