Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 AMD Ryzen™ 7 7735HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC (PC všetko v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Šedá
Kód: KOMLEVALL1083Podrobný popis
Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 AMD Ryzen™ 7 7735HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC (PC všetko v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Šedá| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Typ produktu | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Obsahuje myš | Áno |
| Jazyk klávesnice | US International |
| Pripojenie klávesnice | Bezdrôtový |
| Pripojenie myši | Bezdrôtový |
| hmotnosť (s podstavcom) | 7,1 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 192 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 611,7 mm |
| Výška (s podstavcom) | 473,2 mm |
| Výkon adaptéru | 135 W |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Typ panelu | IPS |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farebný gamut | 99% |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 7735HS |
| Boost frekvencia procesora | 4,75 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Frekvencia procesora | 3,2 GHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | DIMM/SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 8 GB |
| Pamäťové sloty | 2 |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| RMS výkon | 6 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC233-CG |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Celkový počet megapixelov | 5 MP |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba názov | Cloud Grey |
| Farba | Šedá |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 680M |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Upozornenia | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations., Do not use in damp areas., Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 198154117429 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Typ produktu: | All-in-One PC (PC všetko v jednom) |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Obsahuje myš: | Áno |
| Jazyk klávesnice: | US International |
| Pripojenie klávesnice: | Bezdrôtový |
| Pripojenie myši: | Bezdrôtový |
| hmotnosť (s podstavcom): | 7,1 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 192 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 611,7 mm |
| Výška (s podstavcom): | 473,2 mm |
| Výkon adaptéru: | 135 W |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Typ panelu: | IPS |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Farebný gamut: | 99% |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 7735HS |
| Boost frekvencia procesora: | 4,75 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Frekvencia procesora: | 3,2 GHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | DIMM/SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 8 GB |
| Pamäťové sloty: | 2 |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| RMS výkon: | 6 W |
| Zvukový čip: | Realtek ALC233-CG |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Celkový počet megapixelov: | 5 MP |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba názov: | Cloud Grey |
| Farba: | Šedá |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 680M |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Upozornenia: | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations., Do not use in damp areas., Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
