AMD Ryzen 3 3200G procesor 3,6 GHz 4 MB L3 Tácka
Kód: PROAMDRYZ0247Podrobný popis
AMD Ryzen 3 3200G procesor 3,6 GHz 4 MB L3 Tácka| Segment trhu | Desktop |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 3000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Komponent pre | PC |
| Počet vlákien procesora | 4 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Výrobná technológia | 12 nm |
| Základná frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 4 MB |
| Model procesoru | 3200G |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 3 |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 2933 |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Vega 8 |
| Dynamická frekvencia integrovaného grafického adaptéra (max) | 1250 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Segment trhu: | Desktop |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Komponent pre: | PC |
| Počet vlákien procesora: | 4 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Výrobná technológia: | 12 nm |
| Základná frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 4 MB |
| Model procesoru: | 3200G |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 3 |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 2933 |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Vega 8 |
| Dynamická frekvencia integrovaného grafického adaptéra (max): | 1250 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
