AMD Ryzen 5 4500 procesor 3,6 GHz 8 MB L3 Box
Kód: PROAMDRYZ0217Podrobný popis
AMD Ryzen 5 4500 procesor 3,6 GHz 8 MB L3 Box| Segment trhu | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov | 3.0 |
| Model procesoru | 4500 |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 4000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Boost frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Základná frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| HS kód | 85423119 |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143314114 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov: | 3.0 |
| Model procesoru: | 4500 |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 4000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Základná frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| HS kód: | 85423119 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
