AMD Ryzen 5 5600 procesor 3,5 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0285Podrobný popis
AMD Ryzen 5 5600 procesor 3,5 GHz 32 MB L3| Segment trhu | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Model procesoru | 5600 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| Krabica | Nie |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 5000 Series |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Základná frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 2667, 2933, 3200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| HS kód | 85423119 |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Segment trhu: | Desktop |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Model procesoru: | 5600 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| Krabica: | Nie |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Základná frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 2667, 2933, 3200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| HS kód: | 85423119 |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
