AMD Ryzen 5 5600XT procesor 3,7 GHz 32 MB L3 Box
Kód: PROAMDRYZ0325Podrobný popis
AMD Ryzen 5 5600XT procesor 3,7 GHz 32 MB L3 Box| Maximálny počet PCI Express liniek | 24 |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 5000 Series |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| Základná frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Model procesoru | 5600XT |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Vrátane chladiča | Áno |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 128 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143316613 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 24 |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| Základná frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Model procesoru: | 5600XT |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Vrátane chladiča: | Áno |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 128 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
