AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Krabica
Kód: PROAMDRYZ0292Podrobný popis
AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Krabica| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Konfigurovateľné TDP-up | 65 W |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Krabica | Áno |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Model procesoru | 8400F |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Konfigurovateľné TDP-down | 45 W |
| Základná frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5200 MHz, 3600 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143316736 |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 65 W |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Krabica: | Áno |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Model procesoru: | 8400F |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 45 W |
| Základná frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5200 MHz, 3600 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
