AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Tácka
Kód: PROAMDRYZ0318Podrobný popis
AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Tácka| Maximálny počet PCI Express liniek | 20 |
| Segment trhu | Desktop |
| Podpora inštrukčných sád | AVX, AES, SSE3, AVX-512, AVX 2.0, SSE4.1, SSE2, SSE, MMX |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Model procesoru | 8400F |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Konfigurovateľné TDP-up | 65 W |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 8000 Series |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Konfigurovateľné TDP-down | 45 W |
| Základná frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
| Počet USB portov | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 20 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Podpora inštrukčných sád: | AVX, AES, SSE3, AVX-512, AVX 2.0, SSE4.1, SSE2, SSE, MMX |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Model procesoru: | 8400F |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 65 W |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 45 W |
| Základná frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
| Počet USB portov: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
