AMD Ryzen 5 8500G procesor 3,5 GHz 16 MB L3 Krabica
Kód: PROAMDRYZ0286Podrobný popis
AMD Ryzen 5 8500G procesor 3,5 GHz 16 MB L3 Krabica| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Model procesoru | 8500G |
| Vrátane chladiča | Áno |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Krabica | Áno |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Konfigurovateľné TDP-up | 65 W |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Konfigurovateľné TDP-down | 45 W |
| Základná frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2800 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 740M |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143316439 |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Model procesoru: | 8500G |
| Vrátane chladiča: | Áno |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Krabica: | Áno |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 65 W |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 45 W |
| Základná frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5200 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2800 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 740M |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
