AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Box
Kód: PROAMDRYZ0296Podrobný popis
AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Box| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Podpora inštrukčných sád | SSE, SSSE3, AVX-512, SSE4.2, AVX, AES, SSE3, AVX 2.0, SSE4.1, SSE2 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 9600X |
| Základná frekvencia procesora | 3,9 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 38 MB |
| ECC | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5600 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Non-ECC | Áno |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315609 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE, SSSE3, AVX-512, SSE4.2, AVX, AES, SSE3, AVX 2.0, SSE4.1, SSE2 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 9600X |
| Základná frekvencia procesora: | 3,9 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 38 MB |
| ECC: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5600 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Non-ECC: | Áno |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
