AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Tray
Kód: PROAMDRYZ0317Podrobný popis
AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Tray| Podpora inštrukčných sád | AVX 2.0, SSE4.2, AVX-512, SSE, SSE4.1, SSE2, SSSE3, AVX, AES, SSE3 |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Model procesoru | 9600X |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 38 MB |
| Základná frekvencia procesora | 3,9 GHz |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Non-ECC | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5600 MHz, 3600 |
| ECC | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Počet USB portov | 5 |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | AVX 2.0, SSE4.2, AVX-512, SSE, SSE4.1, SSE2, SSSE3, AVX, AES, SSE3 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Model procesoru: | 9600X |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 38 MB |
| Základná frekvencia procesora: | 3,9 GHz |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Non-ECC: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5600 MHz, 3600 |
| ECC: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Počet USB portov: | 5 |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
