AMD Ryzen 7 8700F procesor 4,1 GHz 16 MB L3 Tácka
Kód: PROAMDRYZ0320Podrobný popis
AMD Ryzen 7 8700F procesor 4,1 GHz 16 MB L3 Tácka| Verzia PCI Express slotov | 4.0 |
| Podpora inštrukčných sád | SSE, MMX, SSE4.2, SSSE3, AVX, AES, SSE3, AVX 2.0, SSE4.1, SSE2, AVX-512 |
| Segment trhu | Desktop |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 20 |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Konfigurovateľné TDP-up | 65 W |
| Model procesoru | 8700F |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 8000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Konfigurovateľné TDP-down | 45 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Základná frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5200 MHz, 3600 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
| Počet USB portov | 5 |
| Výkon NPU až | 16 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0 |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE, MMX, SSE4.2, SSSE3, AVX, AES, SSE3, AVX 2.0, SSE4.1, SSE2, AVX-512 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 20 |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 65 W |
| Model procesoru: | 8700F |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 45 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Základná frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5200 MHz, 3600 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
| Počet USB portov: | 5 |
| Výkon NPU až: | 16 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
