AMD Ryzen 7 9700X procesor 3,8 GHz 40 MB L2 & L3 (100-000001404) Tray
Kód: PROAMDRYZ0301Podrobný popis
AMD Ryzen 7 9700X procesor 3,8 GHz 40 MB L2 & L3 (100-000001404) Tray| Podpora inštrukčných sád | AVX, AES, SSE3, AVX-512, SSE4.1, SSE2, SSE4.2, SSSE3, AVX 2.0, SSE |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Krabica | Nie |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 5,5 GHz |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 9700X |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Základná frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 40 MB |
| Non-ECC | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5600 MHz |
| ECC | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | AVX, AES, SSE3, AVX-512, SSE4.1, SSE2, SSE4.2, SSSE3, AVX 2.0, SSE |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Krabica: | Nie |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,5 GHz |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 9700X |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Základná frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 40 MB |
| Non-ECC: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5600 MHz |
| ECC: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
