AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 104 MB L2 & L3 (100-100001084WOF) Krabica
Kód: PROAMDRYZ0323Podrobný popis
AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 104 MB L2 & L3 (100-100001084WOF) Krabica| Maximálny počet PCI Express liniek | 24 |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Podpora inštrukčných sád | SSE4.1, SSE2, SHA, AVX, AES, SSE3, MMX-plus, SSSE3, SSE4.2, AMD-V, AVX-512, SSE, AVX 2.0, FMA3, SSE4A |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Maximálna teplota | 95°C |
| Architektúra procesora | AMD Zen 5 |
| Model procesoru | 9800X3D |
| Krabica | Áno |
| Výrobná technológia | TSMC 4nm FinFET |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Základná frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 104 MB |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5 |
| Maximálna podporovaná RAM | 192 GB |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5600, 3600 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 610M |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Počet grafických jadier | 2 |
| Taktovanie GPU | 2200 MHz |
| Počet USB 2.0 Type-A portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315289 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 24 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.1, SSE2, SHA, AVX, AES, SSE3, MMX-plus, SSSE3, SSE4.2, AMD-V, AVX-512, SSE, AVX 2.0, FMA3, SSE4A |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Maximálna teplota: | 95°C |
| Architektúra procesora: | AMD Zen 5 |
| Model procesoru: | 9800X3D |
| Krabica: | Áno |
| Výrobná technológia: | TSMC 4nm FinFET |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Základná frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 104 MB |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Thermal Design Power (TDP): | 120 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5 |
| Maximálna podporovaná RAM: | 192 GB |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5600, 3600 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 610M |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Počet grafických jadier: | 2 |
| Taktovanie GPU: | 2200 MHz |
| Počet USB 2.0 Type-A portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
