AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 96 MB L3 Tácka
Kód: PROAMDRYZ0332Podrobný popis
AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 96 MB L3 Tácka| Podpora inštrukčných sád | AVX, AES, SSE3, SSE4.1, SSE2, SSE, AVX 2.0, SSE4.2, AVX-512, SSSE3 |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Segment trhu | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Model procesoru | 9800X3D |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 96 MB |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Základná frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5600 MHz, 3600 |
| ECC | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
| Počet USB portov | 5 |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | AVX, AES, SSE3, SSE4.1, SSE2, SSE, AVX 2.0, SSE4.2, AVX-512, SSSE3 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 9800X3D |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Thermal Design Power (TDP): | 120 W |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 96 MB |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Základná frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5600 MHz, 3600 |
| ECC: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
| Počet USB portov: | 5 |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
