AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3 Box
Kód: PROAMDRYZ0230Podrobný popis
AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3 Box| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10 64-bit, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Základná frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 64 MB |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Model procesoru | 7900 |
| Výrobná technológia | 5 nm |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Vrátane chladiča | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5200 MHz |
| ECC | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143314466 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10 64-bit, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Základná frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 64 MB |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Model procesoru: | 7900 |
| Výrobná technológia: | 5 nm |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Vrátane chladiča: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5200 MHz |
| ECC: | Áno |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Non-ECC: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
