AMD Ryzen 9 9900X procesor 4,4 GHz 76 MB L2 & L3 (100-000000662) Tray
Kód: PROAMDRYZ0300Podrobný popis
AMD Ryzen 9 9900X procesor 4,4 GHz 76 MB L2 & L3 (100-000000662) Tray| Podpora inštrukčných sád | SSE4.2, SSE4.1, SSE2, SSSE3, AVX-512, AVX, AES, SSE3, AVX 2.0, SSE |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Model procesoru | 9900X |
| Boost frekvencia procesora | 5,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Počet jadier procesora | 12 |
| Krabica | Nie |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Základná frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 76 MB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5600 MHz, 3600 |
| Non-ECC | Áno |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| ECC | Áno |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.2, SSE4.1, SSE2, SSSE3, AVX-512, AVX, AES, SSE3, AVX 2.0, SSE |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Model procesoru: | 9900X |
| Boost frekvencia procesora: | 5,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 120 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Krabica: | Nie |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Základná frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 76 MB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5600 MHz, 3600 |
| Non-ECC: | Áno |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| ECC: | Áno |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
