AMD Ryzen 9 9950X procesor 4,3 GHz 80 MB L2 & L3 Box
Kód: PROAMDRYZ0293Podrobný popis
AMD Ryzen 9 9950X procesor 4,3 GHz 80 MB L2 & L3 Box| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Podpora inštrukčných sád | AVX-512, SSSE3, SSE, AVX 2.0, AVX, AES, SSE3, SSE4.1, SSE2, SSE4.2 |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Model procesoru | 9950X |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Boost frekvencia procesora | 5,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Thermal Design Power (TDP) | 170 W |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Počet vlákien procesora | 32 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 80 MB |
| Základná frekvencia procesora | 4,3 GHz |
| ECC | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5600 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Non-ECC | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2200 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315272 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Podpora inštrukčných sád: | AVX-512, SSSE3, SSE, AVX 2.0, AVX, AES, SSE3, SSE4.1, SSE2, SSE4.2 |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Model procesoru: | 9950X |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Boost frekvencia procesora: | 5,7 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Thermal Design Power (TDP): | 170 W |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Počet vlákien procesora: | 32 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 80 MB |
| Základná frekvencia procesora: | 4,3 GHz |
| ECC: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5600 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Non-ECC: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2200 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
