Procesor AMD Ryzen 5 7600X 4,7 GHz 32 MB L3 Box
Kód: PROAMDRYZ0222Podrobný popis
Procesor AMD Ryzen 5 7600X 4,7 GHz 32 MB L3 Box| Počet vlákien procesora | 12 |
| Thermal Design Power (TDP) | 105 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Prevádzkové režimy procesora | 32-bit, 64-bit |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Model procesoru | 7600X |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| Boost frekvencia procesora | 5,3 GHz |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Krabica | Áno |
| Základná frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| ECC | Áno |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 128 GB |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 5200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Dátum uvedenia | 9/15/2022 |
| L1 cache | 0,384 MB |
| L2 cache | 6000 KB |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Dynamická frekvencia integrovaného grafického adaptéra (max) | 2200 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 400 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143314442 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Thermal Design Power (TDP): | 105 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 32-bit, 64-bit |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Model procesoru: | 7600X |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| Boost frekvencia procesora: | 5,3 GHz |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Krabica: | Áno |
| Základná frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| ECC: | Áno |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 128 GB |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 5200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Dátum uvedenia: | 9/15/2022 |
| L1 cache: | 0,384 MB |
| L2 cache: | 6000 KB |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Dynamická frekvencia integrovaného grafického adaptéra (max): | 2200 MHz |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 400 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
