Procesor AMD Ryzen 5 9500F – podnos
Kód: PROAMDRYZ0348Podrobný popis
Procesor AMD Ryzen 5 9500F – podnos| Podpora inštrukčných sád | AVX-512, SSE, AVX, AES, SSE3, MMX-plus, AVX 2.0, SSE4.2, SSE4A, SSE4.1, SSE2, SHA, FMA3, SSSE3, AMD-V |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 28 |
| Model procesoru | 9500F |
| Frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Pätica procesora | Pätica AM5 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 32 MB |
| ECC | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3600, 5600 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Upozornenia | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov | 5 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Podpora inštrukčných sád: | AVX-512, SSE, AVX, AES, SSE3, MMX-plus, AVX 2.0, SSE4.2, SSE4A, SSE4.1, SSE2, SHA, FMA3, SSSE3, AMD-V |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 28 |
| Model procesoru: | 9500F |
| Frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Pätica procesora: | Pätica AM5 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 32 MB |
| ECC: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3600, 5600 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Upozornenia: | Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage., Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet USB portov: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
