Procesor AMD Ryzen 7 5700G 3,8 GHz 16 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0192Podrobný popis
Procesor AMD Ryzen 7 5700G 3,8 GHz 16 MB L3| Segment trhu | Desktop |
| HS kód | 85423119 |
| Verzia PCI Express slotov | 3.0 |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru | 5700G |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit, 32-bit |
| Krabica | Nie |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Komponent pre | PC |
| Základná frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Konfigurovateľné TDP-down | 45 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Konfigurovateľné TDP-up | 65 W |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 3200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra | 2000 MHz |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Segment trhu: | Desktop |
| HS kód: | 85423119 |
| Verzia PCI Express slotov: | 3.0 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru: | 5700G |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit, 32-bit |
| Krabica: | Nie |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Komponent pre: | PC |
| Základná frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 45 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 65 W |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 3200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Základná frekvencia integrovaného grafického adaptéra: | 2000 MHz |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
