Manager 3.3 Čierna otočná stolička
Kód: FOEMREBIU0057Podrobný popis
Manager 3.3 Čierna otočná stolička| Typ operadla | Sieťové operadlo |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Otočné kolieska | Áno |
| Bedrová opierka | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Typ produktu | Otočné kreslo |
| Farba sedadl | Čierna |
| Nastaviteľná lakťová opierka | Áno |
| Nastaviteľná opierka hlavy | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 130 kg |
| Typ sedadla | Mäkké sedadlo |
| Nastaviteľné sedadlo | Áno |
| Materiál sedadla | Tkanina Mesh HD |
| Opierka hlavy | Áno |
| Ďalšie informácie | Plynový teleskop (nastavenie nadol/nadol) |
| Lakťová opierka | Áno |
| Farba operadla | Čierna |
| Uhol naklonenia | 135° |
| Opierka na nohy | Nie |
| Jednoduchá manipulácia | Áno |
| Výška (min) | 110,5 cm |
| Výška | 1290 mm |
| Výška lakťovej opierky (min.) | 26 cm |
| Výška (max) | 132 cm |
| Výška opierky hlavy | 17,5 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška sedadla (max) | 59 cm |
| Výška lakťovej opierky (max.) | 36 cm |
| Hĺbka sedadla | 55 cm |
| Dĺžka lakťovej opierky | 25 cm |
| Šírka opierky hlavy | 42,5 cm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Possibility of tipping over during height adjustment., Avoid swinging the chair too far as this can lead to falling., Ensure all parts are securely fitted before using the chair. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Armchairs |
|---|---|
| EAN: | 5903796016086 |
| Typ operadla: | Sieťové operadlo |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Bedrová opierka: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Typ produktu: | Otočné kreslo |
| Farba sedadl: | Čierna |
| Nastaviteľná lakťová opierka: | Áno |
| Nastaviteľná opierka hlavy: | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 130 kg |
| Typ sedadla: | Mäkké sedadlo |
| Nastaviteľné sedadlo: | Áno |
| Materiál sedadla: | Tkanina Mesh HD |
| Opierka hlavy: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Plynový teleskop (nastavenie nadol/nadol) |
| Lakťová opierka: | Áno |
| Farba operadla: | Čierna |
| Uhol naklonenia: | 135° |
| Opierka na nohy: | Nie |
| Jednoduchá manipulácia: | Áno |
| Výška (min): | 110,5 cm |
| Výška: | 1290 mm |
| Výška lakťovej opierky (min.): | 26 cm |
| Výška (max): | 132 cm |
| Výška opierky hlavy: | 17,5 cm |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška sedadla (max): | 59 cm |
| Výška lakťovej opierky (max.): | 36 cm |
| Hĺbka sedadla: | 55 cm |
| Dĺžka lakťovej opierky: | 25 cm |
| Šírka opierky hlavy: | 42,5 cm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Possibility of tipping over during height adjustment., Avoid swinging the chair too far as this can lead to falling., Ensure all parts are securely fitted before using the chair. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
