Batoh SEA TO SUMMIT Ultra-Sil Dry Day Pack
Kód: SURSSUTPO0106Podrobný popis
Batoh SEA TO SUMMIT Ultra-Sil Dry Day Pack| Materiál | Cordura |
| Odolný proti vode | Áno |
| Sklopný | Áno |
| Farba | Strieborná, Šedá |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Hĺbka | 220 mm |
| Kapacita | 22 L |
| Výška | 480 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Šírka | 300 mm |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 9327868155774 |
| Materiál: | Cordura |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Sklopný: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Šedá |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Kapacita: | 22 L |
| Výška: | 480 mm |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Šírka: | 300 mm |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
