Batoh M-TAC Large Assault Pack Laser Cut - čierny
Kód: SURMT4TPO0001Podrobný popis
Batoh M-TAC Large Assault Pack Laser Cut - čierny| Materiál | Polyester |
| Farba | Čierna |
| Typ batohu | Taktický batoh |
| Vnútorná kapacita | 36 L |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Aktivita | Airsoft, každodenné použitie, turistika |
| Výška | 510 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Hĺbka | 280 mm |
| Počet komôr | 2 |
| H2O hydratačný systém | Áno |
| Počet vreciek | 2 vrecká/vreciek |
| Opasok | Áno |
| Uzáver zipsom | Áno |
| Kompresné popruhy | Áno |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5903886812383 |
| Materiál: | Polyester |
| Farba: | Čierna |
| Typ batohu: | Taktický batoh |
| Vnútorná kapacita: | 36 L |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Aktivita: | Airsoft, každodenné použitie, turistika |
| Výška: | 510 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Počet komôr: | 2 |
| H2O hydratačný systém: | Áno |
| Počet vreciek: | 2 vrecká/vreciek |
| Opasok: | Áno |
| Uzáver zipsom: | Áno |
| Kompresné popruhy: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
