Batoh na bicykel - Deuter Amager 25+5 Graphite
Kód: SURDUTTPO0271Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Amager 25+5 Graphite| Puzdro | Nie |
| Držadlo | Áno |
| Reflexné prvky | Áno |
| Hlavná farba produktu | Grafit |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Odolný proti vode | Áno |
| Vnútorné vrecká | žep za dragocenosti, Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko na notebook 15" |
| Materiál | Polyamid (PA) |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko, Horné vrecko |
| Pláštenka | Áno |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Bedrový pás | Áno |
| Typ uzáveru | Zips |
| Farba názov | Atlantic-desert |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Vnútorná kapacita | 25+ 5 l |
| Hmotnosť | 970 g |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Vetranie | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí | Polstrovanie chrbta, Bedrový pás, Ramenné popruhy |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Vrátane hydratačného systému | Nie |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051130040 |
| Puzdro: | Nie |
| Držadlo: | Áno |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Grafit |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | žep za dragocenosti, Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko na notebook 15" |
| Materiál: | Polyamid (PA) |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko, Horné vrecko |
| Pláštenka: | Áno |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Bedrový pás: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba názov: | Atlantic-desert |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Vnútorná kapacita: | 25+ 5 l |
| Hmotnosť: | 970 g |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Vetranie: | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí: | Polstrovanie chrbta, Bedrový pás, Ramenné popruhy |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Vrátane hydratačného systému: | Nie |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
