Batoh na bicykel - Deuter Trans Alpine 30 ATLANTIC-INK
Kód: SURDUTTPO0174Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Trans Alpine 30 ATLANTIC-INK| Puzdro | Áno |
| Kompatibilné s | 3-litrski sistem za pitje |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Pláštenka | Áno |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Materiál | Polyester, Recyklovaný materiál, Polyamid (PA) |
| SOS štítok | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Háčik na kľúče | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Postranné vrecko x 2, Horné vrecko |
| Bedrový pás | Áno |
| Bezpečnostná píšťalka | Áno |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Typ uzáveru | Zips |
| Doplňujúce informácie | Certificiran z zelenim gumbom, bluesign®, brez PFAS, organizator orodja, sistem za nošenje Airstripes |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Reflexné prvky | Áno |
| Overall recycled content | 50% |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Výška | 540 mm |
| Vnútorná kapacita | 30 L |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Výška užívateľa | 158-178 cm |
| Hmotnosť | 1,25 kg |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Vrátane hydratačného systému | Áno |
| Vetranie | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051157481 |
| Puzdro: | Áno |
| Kompatibilné s: | 3-litrski sistem za pitje |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Pláštenka: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Materiál: | Polyester, Recyklovaný materiál, Polyamid (PA) |
| SOS štítok: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Háčik na kľúče: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Postranné vrecko x 2, Horné vrecko |
| Bedrový pás: | Áno |
| Bezpečnostná píšťalka: | Áno |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Doplňujúce informácie: | Certificiran z zelenim gumbom, bluesign®, brez PFAS, organizator orodja, sistem za nošenje Airstripes |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Overall recycled content: | 50% |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Výška: | 540 mm |
| Vnútorná kapacita: | 30 L |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Výška užívateľa: | 158-178 cm |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Vrátane hydratačného systému: | Áno |
| Vetranie: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
