Batoh na bicykel - Deuter Trans Alpine 30 Sprout- cactus
Kód: SURDUTTPO0175Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Trans Alpine 30 Sprout- cactus| Puzdro | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Hlavná farba produktu | Žltá |
| SOS štítok | Áno |
| Typ uzáveru | Zips |
| Kompatibilné s | 3-litrski sistem za pitje |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Postranné vrecko x 2, Horné vrecko |
| Materiál | Polyamid (PA), Polyester, Recyklovaný materiál |
| Bedrový pás | Áno |
| Pláštenka | Áno |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Overall recycled content | 50% |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Reflexné prvky | Áno |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Háčik na kľúče | Áno |
| Doplňujúce informácie | Certificiran z zelenim gumbom, bluesign®, brez PFAS, organizator orodja, sistem za nošenje Airstripes |
| Držadlo | Áno |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Vnútorné vrecká | Vrecká zo sieťoviny, Priestor pre hydratačný systém, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Bezpečnostná píšťalka | Áno |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Vnútorná kapacita | 30 L |
| Výška | 540 mm |
| Výška užívateľa | 158-178 cm |
| Hmotnosť | 1,25 kg |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Vetranie | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Vrátane hydratačného systému | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051157498 |
| Puzdro: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Žltá |
| SOS štítok: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Kompatibilné s: | 3-litrski sistem za pitje |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Postranné vrecko x 2, Horné vrecko |
| Materiál: | Polyamid (PA), Polyester, Recyklovaný materiál |
| Bedrový pás: | Áno |
| Pláštenka: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Overall recycled content: | 50% |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Háčik na kľúče: | Áno |
| Doplňujúce informácie: | Certificiran z zelenim gumbom, bluesign®, brez PFAS, organizator orodja, sistem za nošenje Airstripes |
| Držadlo: | Áno |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Vnútorné vrecká: | Vrecká zo sieťoviny, Priestor pre hydratačný systém, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Bezpečnostná píšťalka: | Áno |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Vnútorná kapacita: | 30 L |
| Výška: | 540 mm |
| Výška užívateľa: | 158-178 cm |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Vetranie: | Áno |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Vrátane hydratačného systému: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
