Batoh na bicykel - Deuter Trans Alpine 30 black
Kód: SURDUTTPO0173Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Trans Alpine 30 black| Puzdro | Áno |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| SOS štítok | Áno |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém, Vrecko pre mokré oblečenie, Vrecká zo sieťoviny |
| Doplňujúce informácie | Certificiran z zelenim gumbom, bluesign®, brez PFAS, organizator orodja, sistem za nošenje Airstripes |
| Háčik na kľúče | Áno |
| Bezpečnostná píšťalka | Áno |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Bedrový pás | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Kompatibilné s | 3-litrski sistem za pitje |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Horné vrecko, Postranné vrecko x 2 |
| Držadlo | Áno |
| Overall recycled content | 50% |
| Hlavná farba produktu | Čierna, Šedá, Tyrkysová |
| Pláštenka | Áno |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Materiál | Polyester, Recyklovaný materiál, Polyamid (PA) |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Typ uzáveru | Zips |
| Reflexné prvky | Áno |
| Výška užívateľa | 158-178 cm |
| Šírka | 280 mm |
| Hmotnosť | 1,23 kg |
| Výška | 540 mm |
| Vnútorná kapacita | 30 L |
| Hĺbka | 240 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Vrátane hydratačného systému | Áno |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Vetranie | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051157474 |
| Puzdro: | Áno |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| SOS štítok: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém, Vrecko pre mokré oblečenie, Vrecká zo sieťoviny |
| Doplňujúce informácie: | Certificiran z zelenim gumbom, bluesign®, brez PFAS, organizator orodja, sistem za nošenje Airstripes |
| Háčik na kľúče: | Áno |
| Bezpečnostná píšťalka: | Áno |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Bedrový pás: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Kompatibilné s: | 3-litrski sistem za pitje |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Horné vrecko, Postranné vrecko x 2 |
| Držadlo: | Áno |
| Overall recycled content: | 50% |
| Hlavná farba produktu: | Čierna, Šedá, Tyrkysová |
| Pláštenka: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Materiál: | Polyester, Recyklovaný materiál, Polyamid (PA) |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Výška užívateľa: | 158-178 cm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hmotnosť: | 1,23 kg |
| Výška: | 540 mm |
| Vnútorná kapacita: | 30 L |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Vrátane hydratačného systému: | Áno |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Vetranie: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
