DEUTER AC LITE 28 SL SHALE-GRAPHITE TURISTICKÝ BATOH
Kód: SURDUTTPO0150Podrobný popis
DEUTER AC LITE 28 SL SHALE-GRAPHITE TURISTICKÝ BATOH| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Materiál | Polyuretán (PU), Polyester |
| Pláštenka | Áno |
| Aktivita | Turistika |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko, Horné vrecko |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Typ uzáveru | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Vnútorné vrecká | Vrecko na mobilný telefón |
| SOS štítok | Áno |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Hlavná farba produktu | Grafit |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Opasok | Áno |
| Lineárna hustota | 600 D |
| Hlasitosť | 28 L |
| Hĺbka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Hmotnosť | 970 g |
| Výška | 560 mm |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Vetranie | Áno |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051157115 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Materiál: | Polyuretán (PU), Polyester |
| Pláštenka: | Áno |
| Aktivita: | Turistika |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko, Horné vrecko |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Typ uzáveru: | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Vnútorné vrecká: | Vrecko na mobilný telefón |
| SOS štítok: | Áno |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Grafit |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Opasok: | Áno |
| Lineárna hustota: | 600 D |
| Hlasitosť: | 28 L |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 970 g |
| Výška: | 560 mm |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Vetranie: | Áno |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
